De: realkatt
Descripción:
w dalszym ciągu zwiedzam Polskę i cały czas zaskakuje mnie jej niepowtarzalne piękno
De: Tomek
Descripción:
Rynek i Bazylika archikatedralna Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha w Gnieźnie.
De: svecica
Descripción:
Piękne miasto i unikalne zdjęcia z terenu portu Marynarki Wojennej, pokładów okrętów wojennych i nie tylko.
De: Szymon
Descripción:
Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Starówka, Nowe Miasto, Pomnik Powstania Warszawskiego, Plac Teatralny czyli miejsca które zobaczyć trzeba koniecznie będąc w Warszawie.